European Junior Team Championships Maribor - Event

European Junior Team Championships Maribor

  • Date: 17 Sep 2017 - 17 Sep 2017
  • Place: Maribor, Slovenia
  • Type: European Junior Team Championships
  • Comparable competitions:

Head to heads

Weight category:

final
Bagrati Niniashvili GEO GEO Yagub Javadov AZE AZE
Tato Grigalashvili GEO GEO Hidayet Heydarov AZE AZE
Luka Maisuradze GEO GEO Murad Fatiyev AZE AZE
Nika Sidamonidze GEO GEO Azar Yagubov AZE AZE
Gela Zaalishvili GEO GEO Zelym Kotsoiev AZE AZE
Amber Gersjes NED NED Coraline Marcus Tabellion FRA FRA
Larissa Van Krevel NED NED Sarah Leonie Cysique FRA FRA
Sanne Vermeer NED NED Yasmine Horlaville FRA FRA
Hilde Jager NED NED Agathe Devitry FRA FRA
Ilona Lucassen NED NED Romane Dicko FRA FRA
3/5
Neil MacDonald GBR GBR Manuel Lombardo ITA ITA
Eric Ham GBR GBR Leonardo Casaglia ITA ITA
Stuart McWatt GBR GBR Christian Parlati ITA ITA
Jamal Petgrave GBR GBR Andrea Fusco ITA ITA
Wesley Greenidge GBR GBR Sylvan Lorenzo Agro ITA ITA
Michel Adam GER GER Ayub Khazhaliev RUS RUS
Kilian Ochs GER GER Artur Shevchenko RUS RUS
Tim Gramkow GER GER Aram Grigoryan RUS RUS
Eduard Trippel GER GER Iurii Bozha RUS RUS
Erik Abramov GER GER Inal Tasoev RUS RUS
Annarita Campese ITA ITA Natalia Maliukova RUS RUS
Silvia Pellitteri ITA ITA Kristina Shilova RUS RUS
Marta Palombini ITA ITA Mariia Gryzlova RUS RUS
Alice Bellandi ITA ITA Ksenia Zadvornova RUS RUS
Annalisa Calagreti ITA ITA Anna Gushchina RUS RUS
Irem Korkmaz TUR TUR Seija Ballhaus GER GER
Seyma Ozerler TUR TUR Nora Bannenberg GER GER
Meltem Dindar TUR TUR Dena Pohl GER GER
Minel Akdeniz TUR TUR Sarah Maekelburg GER GER
Kubranur Esir TUR TUR Samira Bouizgarne GER GER
1/2
Bagrati Niniashvili GEO GEO Ayub Khazhaliev RUS RUS
Tato Grigalashvili GEO GEO David Gamosov RUS RUS
Luka Maisuradze GEO GEO Aram Grigoryan RUS RUS
Nika Sidamonidze GEO GEO Iurii Bozha RUS RUS
Gela Zaalishvili GEO GEO Inal Tasoev RUS RUS
Yagub Javadov AZE AZE Manuel Lombardo ITA ITA
Hidayet Heydarov AZE AZE Giovanni Esposito ITA ITA
Samir Aghayev AZE AZE Christian Parlati ITA ITA
Azar Yagubov AZE AZE Andrea Fusco ITA ITA
Zelym Kotsoiev AZE AZE Sylvan Lorenzo Agro ITA ITA
Seija Ballhaus GER GER Amber Gersjes NED NED
Jana Ziegler GER GER Larissa Van Krevel NED NED
Agatha Schmidt GER GER Sanne Vermeer NED NED
Sarah Maekelburg GER GER Hilde Jager NED NED
Renee Lucht GER GER Ilona Lucassen NED NED
Natalia Maliukova RUS RUS Blandine Pont FRA FRA
Dilbara Salkarbek Kyzy RUS RUS Sarah Leonie Cysique FRA FRA
Mariia Gryzlova RUS RUS Yasmine Horlaville FRA FRA
Madina Taimazova RUS RUS Agathe Devitry FRA FRA
Sofiia Pirogova RUS RUS Romane Dicko FRA FRA
5/7
Petar Klikovac MNE MNE Neil MacDonald GBR GBR
Nikola Stanisic MNE MNE Daniel Powell GBR GBR
Aleksandar Tomic MNE MNE Stuart McWatt GBR GBR
Lazar Cupic MNE MNE James Hayes GBR GBR
Novak Ostojic MNE MNE Wesley Greenidge GBR GBR
Valtteri Olin FIN FIN Michel Adam GER GER
Aku Laakkonen FIN FIN Emil Hennebach GER GER
Oskari Makinen FIN FIN Tim Gramkow GER GER
Henri Hannula FIN FIN Eduard Trippel GER GER
Martti Puumalainen FIN FIN Erik Abramov GER GER
Annarita Campese ITA ITA Nusa Perovnik SLO SLO
Silvia Pellitteri ITA ITA Kaja Kajzer SLO SLO
Marta Palombini ITA ITA Andreja Leski SLO SLO
Alice Bellandi ITA ITA Petra Opresnik SLO SLO
Annalisa Calagreti ITA ITA Zala Pecoler SLO SLO
Zuzana Janiczkova CZE CZE Irem Korkmaz TUR TUR
Vera Zemanova CZE CZE Seyma Ozerler TUR TUR
Renata Zachova CZE CZE Meltem Dindar TUR TUR
Michaela Kulikova CZE CZE Minel Akdeniz TUR TUR
Alice Matejckova CZE CZE Kubranur Esir TUR TUR
1/4
Bagrati Niniashvili GEO GEO Petar Klikovac MNE MNE
Shalva Gazashvili GEO GEO Nikola Stanisic MNE MNE
Tristani Mosakhlishvili GEO GEO Aleksandar Tomic MNE MNE
Nika Sidamonidze GEO GEO Lazar Cupic MNE MNE
Onise Saneblidze GEO GEO Novak Ostojic MNE MNE
Ayub Khazhaliev RUS RUS Neil MacDonald GBR GBR
David Gamosov RUS RUS Eric Ham GBR GBR
Pavel Berlin RUS RUS Stuart McWatt GBR GBR
Iurii Bozha RUS RUS Jamal Petgrave GBR GBR
Aleksander Antonov RUS RUS Wesley Greenidge GBR GBR
Ismayil Ibrahimov AZE AZE Valtteri Olin FIN FIN
Hidayet Heydarov AZE AZE Aku Laakkonen FIN FIN
Samir Aghayev AZE AZE Oskari Makinen FIN FIN
Azar Yagubov AZE AZE Henri Hannula FIN FIN
Zelym Kotsoiev AZE AZE Martti Puumalainen FIN FIN
Manuel Lombardo ITA ITA Michel Adam GER GER
Leonardo Casaglia ITA ITA Emil Hennebach GER GER
Christian Parlati ITA ITA Tim Gramkow GER GER
Andrea Fusco ITA ITA Eduard Trippel GER GER
Sylvan Lorenzo Agro ITA ITA Erik Abramov GER GER
Seija Ballhaus GER GER Annarita Campese ITA ITA
Jana Ziegler GER GER Silvia Pellitteri ITA ITA
Agatha Schmidt GER GER Marta Palombini ITA ITA
Sarah Maekelburg GER GER Alice Bellandi ITA ITA
Samira Bouizgarne GER GER Annalisa Calagreti ITA ITA
Nusa Perovnik SLO SLO Amber Gersjes NED NED
Kaja Kajzer SLO SLO Jorien Visser NED NED
Andreja Leski SLO SLO Sanne Vermeer NED NED
Zala Pecoler SLO SLO Hilde Jager NED NED
Veronika Mohoric SLO SLO Ilona Lucassen NED NED
Natalia Maliukova RUS RUS Zuzana Janiczkova CZE CZE
Dilbara Salkarbek Kyzy RUS RUS Vera Zemanova CZE CZE
Mariia Gryzlova RUS RUS Renata Zachova CZE CZE
Ksenia Zadvornova RUS RUS Michaela Kulikova CZE CZE
Anna Gushchina RUS RUS Alice Matejckova CZE CZE
Coraline Marcus Tabellion FRA FRA Irem Korkmaz TUR TUR
Sarah Leonie Cysique FRA FRA Seyma Ozerler TUR TUR
Yasmine Horlaville FRA FRA Meltem Dindar TUR TUR
Romane Dicko FRA FRA Kubranur Esir TUR TUR
1/8
Bagrati Niniashvili GEO GEO Lionel Schwander SUI SUI
Shalva Gazashvili GEO GEO Nils Stump SUI SUI
Tristani Mosakhlishvili GEO GEO Naim Matt SUI SUI
Giorgi Chikovani GEO GEO Daniel Eich SUI SUI
Gela Zaalishvili GEO GEO Otto Imala SUI SUI
Petar Klikovac MNE MNE Jaka Kavcic SLO SLO
Nikola Stanisic MNE MNE Martin Hojak SLO SLO
Aleksandar Tomic MNE MNE Matej Vidmar SLO SLO
Novak Ostojic MNE MNE Rok Pogorevc SLO SLO
Lazar Cupic MNE MNE Enej Marinic SLO SLO
Ayub Khazhaliev RUS RUS Patryk Kastner POL POL
Artur Shevchenko RUS RUS Maciej Krogulski POL POL
Aram Grigoryan RUS RUS Pawel Drzymal POL POL
Roman Dontsov RUS RUS Jakub Ozimek POL POL
Aleksander Antonov RUS RUS Kacper Szczurowski POL POL
Alon Aharon ISR ISR Neil MacDonald GBR GBR
Amit Bobovich ISR ISR Daniel Powell GBR GBR
Itay Golan ISR ISR James Hayes GBR GBR
Almog Louzoun ISR ISR Wesley Greenidge GBR GBR
Ismayil Ibrahimov AZE AZE Karo Marandian UKR UKR
Hidayet Heydarov AZE AZE Hievorh Manukian UKR UKR
Samir Aghayev AZE AZE Sergii Krivchach UKR UKR
Azar Yagubov AZE AZE Vitalii Shepel UKR UKR
Zelym Kotsoiev AZE AZE Mykyta Matlashevskyi UKR UKR
Valtteri Olin FIN FIN Daniel Jean FRA FRA
Aku Laakkonen FIN FIN Hugo Metifiot FRA FRA
Oskari Makinen FIN FIN Paul Livolsi FRA FRA
Martti Puumalainen FIN FIN Nicolas Homo FRA FRA
Manuel Lombardo ITA ITA Akos Kozma HUN HUN
Giovanni Esposito ITA ITA Gabor Sarhegyi HUN HUN
Christian Parlati ITA ITA Roland Goz HUN HUN
Andrea Fusco ITA ITA Apor Toth HUN HUN
Sylvan Lorenzo Agro ITA ITA Richard Waczulik HUN HUN
Wachid Borchashvili AUT AUT Michel Adam GER GER
Christopher Wagner AUT AUT Emil Hennebach GER GER
Saif Islam Islamhanov AUT AUT Tim Gramkow GER GER
Stephan Hegyi AUT AUT Erik Abramov GER GER
Annarita Campese ITA ITA Chelsie Giles GBR GBR
Silvia Pellitteri ITA ITA Acelya Toprak GBR GBR
Marta Palombini ITA ITA Lubjana Piovesana GBR GBR
Annalisa Calagreti ITA ITA Shelley Ludford GBR GBR
Matea Brletic CRO CRO Nusa Perovnik SLO SLO
Iva Oberan CRO CRO Kaja Kajzer SLO SLO
Lucija Babic CRO CRO Andreja Leski SLO SLO
Karla Prodan CRO CRO Petra Opresnik SLO SLO
Zrinka Miocic CRO CRO Zala Pecoler SLO SLO
Amber Gersjes NED NED Klaudia Cieślik POL POL
Larissa Van Krevel NED NED Anna Dabrowska POL POL
Sanne Vermeer NED NED Barbara Kulik POL POL
Hilde Jager NED NED Eliza Wroblewska POL POL
Ilona Lucassen NED NED Anita Formela POL POL
Lisa Dengg AUT AUT Zuzana Janiczkova CZE CZE
Asimina Theodorakis AUT AUT Vera Zemanova CZE CZE
Natascha Pircher AUT AUT Renata Zachova CZE CZE
Michaela Polleres AUT AUT Michaela Kulikova CZE CZE
Maria Hoellwart AUT AUT Alice Matejckova CZE CZE
Coraline Marcus Tabellion FRA FRA Brigitta Varga HUN HUN
Sarah Leonie Cysique FRA FRA Kitti Kovács HUN HUN
Yasmine Horlaville FRA FRA Anna Cservenak HUN HUN
Agathe Devitry FRA FRA Renata Lőrinc HUN HUN
Elma Licina MNE MNE Irem Korkmaz TUR TUR
Tamara Gardasevic CRO CRO Meltem Dindar TUR TUR
Ivana Sunjevic MNE MNE Minel Akdeniz TUR TUR
Jovana Nikic MNE MNE Kubranur Esir TUR TUR
Ari Winkler AUT AUT Stuart McWatt GBR GBR
1/16
Giorgi Tchokhonelidze UKR UKR Twan Van der Werff NED NED
Hievorh Manukian UKR UKR Yannick Van der Kolk NED NED
Sergii Krivchach UKR UKR Jesper Smink NED NED
Vitalii Shepel UKR UKR Tom Boneschansker NED NED
Mykyta Matlashevskyi UKR UKR Jur Spijkers NED NED