European Cup Cadets Teplice - Event

European Cup Cadets Teplice

  • Date: 21 Apr 2018 - 22 Apr 2018
  • Place: Teplice, Czech Republic
  • Type: IJF Cadets World Tour
  • Comparable competitions:

Judo results

Filter country:

Results men

U50
1 Iznaur Saaev RUS
2 Bence Farkas HUN
3 Andrei Anghel ROU
3 Danila Korchemkin RUS
5 Pedro Gomez Llorens ESP
5 Romain Valadier Picard FRA
7 Matthijs Dicke NED
7 Andis Dolgilevics LAT
U55
1 Abu Muslim Parchiev RUS
2 Vladislav Tormakov RUS
3 Guram Gasitashvili GEO
3 Oleh Veredyba UKR
5 Anton Kleinos UKR
5 Viljar Lipard EST
7 Kyrylo Kariev UKR
7 Vladyslav Kazimirov UKR
U60
1 Kantemir Kodzov RUS
2 Turpal Djoukaev FIN
3 Maxime Gobert FRA
3 Lennart Slamberger GER
5 Vache Adamyan AUT
5 Beka Tsifiani GEO
7 Botond Antal ROU
7 Naut Van Dam NED
U66
1 Abrek Naguchev RUS
2 Shamil Umaev RUS
3 Betal Kabardov RUS
3 Luka Kapanadze GEO
5 Sandor Ocsai HUN
5 Yerrick Schriever GER
7 Robin Garbe FRA
7 Bence Horvath II HUN
7 Bence Horvath HUN
U73
1 Ibragimgadzhi Suleimanov RUS
2 Jus Mecilosek SLO
3 Artem Bubyr UKR
3 Koen Heg NED
5 Alex Barto SVK
5 Daniel Pochop CZE
7 Vladimir Stark GER
7 Botond Toth HUN
U81
1 Daniil Umarov RUS
2 Evgenii Gerbzomer RUS
3 Tamas Bajcsev HUN
3 Mark van Dijk NED
5 Nicolas Dejace BEL
5 Marcos Santos BRA
7 Ziga Brod SLO
7 Maxime Gael Ngayap Hambou FRA
U90
1 Matvey Kanikovskiy RUS
2 Nika Kharazishvili GEO
3 Ilia Sulamanidze GEO
3 Goga Tchankvetadze GEO
5 Roman Nazarov RUS
5 Mikhail Zimin RUS
7 Axel Heeren NED
7 Danyil Karlov UKR
O90
1 Saba Inaneishvili GEO
2 Iosif Simin RUS
3 Losseni Kone GER
3 Wojciech Kordyalik POL
5 Tieman Diaby FRA
5 Akhmed Magomadov RUS
7 Amadeusz Lewandowicz POL
7 Kostiantyn Yatsko UKR
referee
9 Karel Dvorak CZE
9 Alexandr Gritsunjak UKR
9 Dimitrios Papadimitriou GRE
9 Rosen Rusev BUL
9 Robert Horeni CZE
9 Dmytro Ignatenko UKR
9 Dan Ionescu ROU
9 Samuli Kipronen FIN
9 Tibor Vari HUN

Results women

U40
1 Eva Perez Soler ESP
2 Muberra Gunes TUR
3 Lilah Lagarde FRA
3 Katharina Loeb GER
5 Ghjuliana Ballo FRA
5 Ana Carvalho BRA
7 Janine Kratzin GER
7 Olivia Siegemund GER
U44
1 Merve Azak TUR
2 Glafira Borisova RUS
3 Indy Godschalk NED
3 Erza Muminoviq KOS
5 Iuliia Lukina RUS
5 Ivana Nikolić MNE
7 Alina Guseinova RUS
7 Anna Kriza HUN
U48
1 Irena Khubulova RUS
2 Bettina Bauer GER
3 Elin Henninger NED
3 Iasmina Covaciu ROU
5 Buketnur Karabulut TUR
5 Vladyslava Snitko UKR
7 Blanca Uijtendaal NED
7 Marina Vorobeva RUS
U52
1 Faiza Mokdar FRA
2 Sosorbaram Lkhagvasuren MGL
3 Eda Karademir TUR
3 Sarah Mehlau GER
5 Kseniia Galitskaia RUS
5 Dewy Lo A Njoe NED
7 Liliia Nugaeva RUS
7 Beau Ramaekers BEL
U57
1 Joanne Van Lieshout NED
2 Thayane Lemos BRA
3 Laura Vazquez ESP
3 Iana Zhilkina RUS
5 Habibe Afyonlu TUR
5 Dilay Tekin TUR
7 Fantine Rauzier FRA
7 Anna Trinacta CZE
U63
1 Bruna Bereza BRA
2 Marin Visser NED
3 Alessia Corrao BEL
3 Friederike Stolze GER
5 Yasmin Bock GER
5 Ayten Mediha Yeksan TUR
7 Joana Crisóstomo POR
7 Danae Schneider NED
U70
1 Eduarda Rosa BRA
2 Daria Kariakina RUS
3 Raffaela Igl GER
3 Karrie Ngosso Silo FRA
5 Nina Gersiova SVK
5 Merve Topoglu TUR
7 Cheyenne Schneider GER
7 Begona Sotillo ESP
O70
1 Marit Kamps NED
2 Justina Kmieliauskaite LTU
3 Anna Santos BRA
3 Kinga Wolszczak POL
5 Ruslana Bulavina UKR
5 Mine Kalender TUR
7 Oxana Diacenco MDA
7 Coralie Hayme FRA
referee
9 Szymon Herian POL
9 Lena Sterea ROU
9 Ewa Gnyp POL
9 Mélanie Percheron FRA
9 Bronislava Bednarova CZE
9 Kristina Blit RUS