EYOF Gyor for Teams - Event

EYOF Gyor for Teams

  • Date: 29 Jul 2017 - 29 Jul 2017
  • Place: Gyor, Hungary
  • Type: European Team Cadet Championships
  • Comparable competitions:

Head to heads

Weight category:

final
Khetag Basaev RUS RUS Salih Yildiz TUR TUR
Karen Galstian RUS RUS Mihrac Akkus TUR TUR
Daniil Matveev RUS RUS Muhammet Koc TUR TUR
Mansur Lorsanov RUS RUS Fatih Kosa TUR TUR
Mikhail Makhinia RUS RUS Omer Aydin TUR TUR
Liliana Salimianova RUS RUS Matilda Avila ITA ITA
Daria Kashina RUS RUS Alessia Tedeschi ITA ITA
Daria Vasileva RUS RUS Elisa Toniolo ITA ITA
Aleksandra Nikolaeva RUS RUS Betty Vuk ITA ITA
3/5
Bastien Jenner FRA FRA Botond Szeredas HUN HUN
Remi Oliveira FRA FRA Andras Vida HUN HUN
Joey Padra FRA FRA Gergely Nerpel HUN HUN
Maxime Gael Ngayap Hambou FRA FRA Benedek Toth HUN HUN
Maxence Saka FRA FRA Richard Sipocz HUN HUN
Daniel Markus Vardja EST EST Guram Dzavashvili GEO GEO
Deniel Nuriev EST EST Giorgi Chikhelidze GEO GEO
Ralf Stiven Viru EST EST Levan Psuturi GEO GEO
Karl Tuksammel EST EST Vladimir Akhalkatsi GEO GEO
Simon Sulla EST EST Mikheili Bekauri GEO GEO
Zeliha Cinci TUR TUR Brigitta Varga HUN HUN
Kubra Senyayla TUR TUR Szofi Ozbas HUN HUN
Hasret Bozkurt TUR TUR Alexandra Maroti HUN HUN
Merve Topoglu TUR TUR Eniko Gergacz HUN HUN
Andrea Stojadinov SRB SRB Matea Behin CRO CRO
Marica Perisic SRB SRB Lucija Glumac CRO CRO
Anja Obradovic SRB SRB Helena Vukovic CRO CRO
1/2
Guram Dzavashvili GEO GEO Khetag Basaev RUS RUS
Giorgi Chikhelidze GEO GEO Karen Galstian RUS RUS
Levan Psuturi GEO GEO Daniil Matveev RUS RUS
Vladimir Akhalkatsi GEO GEO Mansur Lorsanov RUS RUS
Levan Tchelidze GEO GEO Mikhail Makhinia RUS RUS
Botond Szeredas HUN HUN Mihrac Akkus TUR TUR
Andras Vida HUN HUN Salih Yildiz TUR TUR
Gergely Nerpel HUN HUN Muhammet Koc TUR TUR
Benedek Toth HUN HUN Fatih Kosa TUR TUR
Richard Sipocz HUN HUN Omer Aydin TUR TUR
Matea Behin CRO CRO Liliana Salimianova RUS RUS
Lara Cvjetko CRO CRO Daria Vasileva RUS RUS
Mia Mihovilovic CRO CRO Aleksandra Nikolaeva RUS RUS
Matilda Avila ITA ITA Brigitta Varga HUN HUN
Alessia Tedeschi ITA ITA Szofi Ozbas HUN HUN
Irene Pedrotti ITA ITA Alexandra Maroti HUN HUN
Betty Vuk ITA ITA Petra Farago HUN HUN
5/7
Sandro Razmadze LAT LAT Bastien Jenner FRA FRA
Artjoms Galaktionovs LAT LAT Remi Oliveira FRA FRA
Renars Hans LAT LAT Joey Padra FRA FRA
Daniels Kuliss LAT LAT Maxime Gael Ngayap Hambou FRA FRA
Vladlens Jarockis LAT LAT Maxence Saka FRA FRA
Daniel Markus Vardja EST EST Andrej Ferro ITA ITA
Deniel Nuriev EST EST Edoardo Mella ITA ITA
Ralf Stiven Viru EST EST Andrea Spicuglia ITA ITA
Karl Tuksammel EST EST Gianluca Iudicelli ITA ITA
Martin Zujev EST EST Lorenzo Turini ITA ITA
Laila Goebel GER GER Ozge Andic TUR TUR
Mareike Reddig GER GER Hasret Bozkurt TUR TUR
Cheyenne Schneider GER GER Merve Topoglu TUR TUR
Andrea Stojadinov SRB SRB Diane Inguimbert FRA FRA
Marica Perisic SRB SRB Melodie Turpin FRA FRA
Anja Obradovic SRB SRB Laura Haberstock FRA FRA
1/4
Guram Dzavashvili GEO GEO Sandro Razmadze LAT LAT
Giorgi Chikhelidze GEO GEO Artjoms Galaktionovs LAT LAT
Levan Psuturi GEO GEO Renars Hans LAT LAT
Vladimir Akhalkatsi GEO GEO Daniels Kuliss LAT LAT
Levan Tchelidze GEO GEO Vladlens Jarockis LAT LAT
Khetag Basaev RUS RUS Bastien Jenner FRA FRA
Karen Galstian RUS RUS Remi Oliveira FRA FRA
Daniil Matveev RUS RUS Joey Padra FRA FRA
Mansur Lorsanov RUS RUS Maxime Gael Ngayap Hambou FRA FRA
Mikhail Makhinia RUS RUS Maxence Saka FRA FRA
Botond Szeredas HUN HUN Daniel Markus Vardja EST EST
Gergely Nerpel HUN HUN Ralf Stiven Viru EST EST
Benedek Toth HUN HUN Karl Tuksammel EST EST
Richard Sipocz HUN HUN Martin Zujev EST EST
Andrej Ferro ITA ITA Mihrac Akkus TUR TUR
Edoardo Mella ITA ITA Salih Yildiz TUR TUR
Andrea Spicuglia ITA ITA Muhammet Koc TUR TUR
Gianluca Iudicelli ITA ITA Fatih Kosa TUR TUR
Lorenzo Turini ITA ITA Omer Aydin TUR TUR
Laila Goebel GER GER Matea Behin CRO CRO
Mareike Reddig GER GER Lucija Glumac CRO CRO
Lea Stein GER GER Helena Vukovic CRO CRO
Liliana Salimianova RUS RUS Zeliha Cinci TUR TUR
Daria Kashina RUS RUS Kubra Senyayla TUR TUR
Aleksandra Nikolaeva RUS RUS Merve Topoglu TUR TUR
Andrea Stojadinov SRB SRB Matilda Avila ITA ITA
Marica Perisic SRB SRB Irene Pedrotti ITA ITA
Diane Inguimbert FRA FRA Brigitta Varga HUN HUN
Lou-Ann Masson FRA FRA Szofi Ozbas HUN HUN
Melodie Turpin FRA FRA Alexandra Maroti HUN HUN
Krystal Garcia FRA FRA Petra Farago HUN HUN
1/8
Sandro Razmadze LAT LAT Aykhan Tanriverdiyev AZE AZE
Artjoms Galaktionovs LAT LAT Gnyaz Mahmudlu AZE AZE
Daniels Kuliss LAT LAT Niyal Azimov AZE AZE
Emils Gerkens LAT LAT Adil Karimli AZE AZE
Georgios Markopoulos GRE GRE Bastien Jenner FRA FRA
Athanasios Milonelis GRE GRE Remi Oliveira FRA FRA
Georgios Zafeiridis GRE GRE Joey Padra FRA FRA
Antonios Popov GRE GRE Maxime Gael Ngayap Hambou FRA FRA
Georgios Christos Papoutsakis GRE GRE Maxence Saka FRA FRA
Daniel Markus Vardja EST EST Turpal Djoukaev FIN FIN
Deniel Nuriev EST EST Roope Korhonen FIN FIN
Ralf Stiven Viru EST EST Miska Pyykkö FIN FIN
Karl Tuksammel EST EST Saydarbi Kubaev FIN FIN
Szilard Radvanszki ROU ROU Salih Yildiz TUR TUR
Adrian Sulca ROU ROU Mihrac Akkus TUR TUR
Danut Pechea ROU ROU Fatih Kosa TUR TUR
Eduard Serban ROU ROU Omer Aydin TUR TUR
Result City Date
1Budapest3 Sep
1Budapest30 Aug
1Ekaterinburg20 May
1Fukuoka1 Apr
1Paris11 Feb
First description Second description

Judo birthday